Xlive.dll Was Not Found

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Xlive.dll Not Found klaidos sprendimas

Klaidos pranešimas

Yra daug variantų kaip xlive.dll klaida gali atrodyti. Žemiau patekta keletas dažniausiai pasitaikančių variantų:

* "Xlive.dll Not Found"

* "This application failed to start because xlive.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."

* "Cannot find [PATH]\xlive.dll"

* "The file xlive.dll is missing."

* "Cannot start [APPLICATION]. A required component is missing: xlive.dll. Please install [APPLICATION] again."

Xlive.dll klaida gali atsirasti naudojant ar įrašant tam tikras programas, kai kraunantis arba išsijungiant Windows, perrašant windows.

Xlive.dll klaidos aprašymas yra labai svarbi informacija sprendžiant šią problemą.

Priežastis

Ši klaida atsiranda, kai xlive.dll DLL failas dingsta ar yra pažeistas.

Tam tikrais atvejais xlive.dll klaidos atsiranda dėl registrų problemų, virusų, ar fizinių dalių gedimų.

Sprendimas

Svarbi pastaba: Nesiųskite xlive.dll DLL failo iš jokių svetainių kurios juos platina. Yra daugybė priežasčių kodėl to daryti nepatartina.

Pastaba: Startuokite Windows Safe Mode rėžimu, jei negalite startuoti Windows įprastu būdu.

1. Parsisiųskite Windows Games for Windows Live. Šios programos pakete yra įtrauktas xlive.dll DLL failas. Įrašius šią programą xlive.dll DLL failas bus pakeistas nauju.

2. Atkurkite xlive.dll faila iš šiukšliadėžės. Dažniausia ir paprasčiausia klaidos priežastis yra atsitiktinis failo ištrynimas.

Jai itariate, kad atsitiktinai ištrynėte xlive.dll DLL failą tačiau išvalėte šiukšliadėžę, pasinaudokite nemokama failų atkurimo programa.

Svarbu: Ištrinto xlive.dll DLL failo atkūrimas pasinaudojus atkūrimo programa yra protinga tik tuo atveju jei esate įsitikinę, kad failą ištrynėte.

3. Patikrinkite sistemą nuo virusų. Dažna šios klaidos priežastis yra kenkėjiškos programos, kurios pažeidžia xlive.dll DLL failą.

4. Panaudoikite System Restore funkciją, kuri atstatys padarytus pakeitimus. Kartais ši problema iškyla dėl svarbių failų ar nustatymų klaidingos konfiguracijos.

5. Perrašykite programą kuri naudoja xlive.dll DLL failą jei pastebėjote, kad klaida atsiranda naudojantis tam tikra programa. Perrašius programą, failas turėtu buti pakeistas.

Svarbu: Nepraleiskite šio žingsnio. Programos naudojančios xlive.dll DLL failą perrašymas dažniausiai išsprendžia problemą.

6. Atnaujinkite įrenginių tvarkykles kurie gali buti susiję su xlive.dll DLL failu. Pavyzdžiui jei The file xlive.dll is missing klaida atsiranda žaidžiant 3D video žaidimą, pabandykite atnaujinti vaizdo kortos tvarkykles.

Pastaba: Ši klaida gali būti, gali ir nebūti susijusi su vaizdo korta. Tai tik pavizdys. Čia yra svarbu skaityti klaidos aprašymą, pagal kurį galima nuspręsti kokio įrenginio tvarkyklės gali būti atsakingos už šią klaidą.

7. Atstatykite tvarkyklės versiją į prieš tai buvusią, jei xlive.dll klaida atsirado po tvarkyklės atnaujinimo.

8. Atlikite sfc/ scannow sisteminių failų tikrinimo komandą. Jei xlive.dll DLL failas yra dinges ar pažeistas, ši komanda turėtu jį atstatyti.

9. Įrašykite visus Windows atnaujinimus. Dauguma paslaugų paketų ar paprastų atnaujinimų pakeičia ar atnaujina daugybę DLL failų esančių jūsų sistemoje. Xlive.dll DLL failas gali buti įtrauktas į kai kuriuos atnaujinimus.

10. Testuokite kietajį diską bei virtualiąją atmintį. Dažnai xlive.dll DLL klaida atsiranda dėl šių dalių gedimų.

Jei testai parodo, kad viena iš šių dalių yra pagedusi, ją pakeiskite nauja.

11. Atlikite Windows Repair instaliaciją, jei nė vienas iš prieš tai pateiktų punktu nepadėjo. Šio tipo instaliacija atstatys xlive.dll DLL failą į jo veikiančia versiją.

12. Panaudokite nemokamą registro valymo programą. Nemokama registrų valimo programa gali padėti išspręsti problemą, jei klaida atsirado dėl pažeistu ar netvarkingų sistemos registrų.

13. Atlikite švarią Windows instaliaciją. Šio tipo instaliacija ištrins visus jūsų duomenis esančius kietajame diske. Šį žingsnį atlikite jei prieš tai pateikti problemos sprendimo būdai nepadėjo.

14. Jei švari Windows instaliacija nepadėjo, tei reiškia, kad problema yra susijusi su kompiuterio įranga. Tokiu atveju lieka testuoti kiekvieną dalį,

Skirta

Betkuriai programai naudojančiai xlive.dll DLL failą betkurioje Windows sistemoje įskaitant Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 ir Windows NT.