parsisiusti antivirusine

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

nemokamos_antivirusines.jpgParsisiųsti nemokamas antivirusines galite is mūsų puslapio ir net ne vieną :

Avira AntiVir Personal

Mūsų nuomone geriausia nemokama antivirusinė arba bent jau lyderiaujanti tarp jų yra Avira Antivir Personal, tai puiki apsauga nuo virusų, trojanų, spyware ir adware. Avira AntiVir Personal veikia su Windows 7, Windows Vista, Windows XP and Windows 2000. Avira taip pat gamina versiją skirtą  UNIX'ui.

Avira antivirusinė angliškai www.avira.com

Avira antivirusinė rusiškai www.avira.com

Patarimas: įrašinėjant šią antivirusinę jūsų bus prašoma užsiregistruoti, bet galima to ir nedaryti, galit pasirinkti opciją nesiregistruoti.

Comodo Antivirus

 Comodo Antivirus gaminama Comodo Security Solutions yra dar viena puiki antivirusinė, viena iš geriausių antivirusinių, kurias galima parsisiusti ir naudotis nemokamai. Ji naudoja Comodo Security Solutions priklausančią Defense+ technologiją, kuri nežinomus failus laiko pavojumi, ne taip kaip daugelis antivirusinių laiko neatpažintus failus nepavojingais.

www.antivirus.comodo.com

AVG Anti-Virus Free

 Dar viena antivirusinė programa, kurią galie parsisiųsti nemokamai AVG Anti-Virus Free, tai yra pilnai funkcionali antivirusine programa į kurią įtraukta pašto skaneris,nuorodų skaneris, numatyto skanavimo opcija, automatiniai atnaujinimai ir dar daugiau. Kai kurie kalba, kad tai geriausia nemokama antivirusine programa, bet mano nuomone avira tiesiog ne taip apkrauna kompiuterį, o jos funkcionalumo pilnai užtenka. Tad jeigu turit kiek galingesnį kompiuterį už vidutinį galit parsisiųsti ir išbandyti AVG Anti-Virus Free.

http://free.avg.com

Štai dar keletas naudingų programų:

µTorrent

 Šiuo metu viena populiariausių torentų siuntimo programa u-torrent. Ši torent programa turi daug funkcijų, torentus galima sustabdyti, atšaukti, atnaujinti ir .t.t. Nors ši torent programa kasdien tampa vis galingesne ir galingesne tačiau jos naudojimas išlieka vis tiek labai paprastas, o tam kad ją parsisiųsti tereikia turėti 98 KB laisvos vietos savo kompiuteryje. Dar vienas didelis šios torent programos pliusas yra kad tai visiškai nemokama programa.

 

http://www.utorrent.com/returning-visitor

Nemokama piešimo programa

 

 MyPaint yra atvirojo kodo nemokama  piešimo programa. Ši programa lengvai naudojama, tačiau turi begalę funkcijų, pieštukų ir teptukų. Meniu labai paprastas ir sąsajos beveik minimalistinės, todėl galėsite sutelkti dėmesį tik į drobę be jokių trugdžių.Nemokama  piešimo programa MyPaint leidžia greitai sukurti eskizus, taip pat sudėtingus brėžinius kompiuteriu. Nors paprastai kompiuteriu piešiama pele, tačiau ši piešimo programa gali būti naudojama ir su grafine lentele, taip sukuriamas realistinis tapymo jausmas.


http://mypaint.intilinux.com/?page_id=6