Svarbūs saugumo patarimai

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kompiuterio remontas laisvu metu gali jums sutaupyti daug laiko bei pinigų, tačiau joks pinigų ar laiko kiekis neatpirks jūsų sveikatos.

Šiuos patarimus turėkite omenyje dirbant kompiuterio viduje.

Nepamirškite išjungti maitinimo šaltinio

Visada prisiminkite išjungti maitinimą prieš bet ką darant kompiuterio viduje. Tai visada turėtų būti jūsų pirmas žingsnis. Net neatidarykite kompiuterio dėžės neišjungę maitinimo. Dauguma kompiuterių turi lemputes kurios atlieka tam tikras funkcijas, todėl patikrinkite ar niekas nešviečia. Jei viduje kažkas vis dar šviečia, vadinasi maitinimas vis dar nepilnai išjungtas.

Dauguma maitinimo blokų gale turi išjungimo mygtuką, kuris išjungia visą maitinimą, kuris patenka į jūsų kompiuterį. Jei jūsų maitinimo blokas turi tokį mygtuką įsitikinkite, kad jis yra tinkamai išjungtas.

Ištraukite maitinimo laidą dėl papildomo saugumo

Dėl papildomo saugumo, ištraukite maitinimo laidą iš elektros lizdo. Jei kilo abejonių ar maitinimas tikrai išjungtas, dabar būsite įsitikinę.

Venkite dūmų bei kvapų

Matote rūkstant dūmams ar užuodžiate degimo kvapą? Jei taip:

  1. Nedelsiant baikite visus atliekamus darbus.
  2. Atjunkite kompiuterio maitinimą.
  3. Leiskite kompiuteriui atvėsti arba išsikrauti jei ką tik išjungėte maitinimą, bent penkioms minutėms.

Galiausiai jei žinote iš kurios kompiuterio dalies rūko dūmai ar sklido kvapas, ją išimkite ir pakeiskite. Nebandykite dalies remontuoti, ypač jai tai maitinimo blokas.

Nusiimkite visus rankų papuošalus

Lengvas būdas nusitrenkti dirbant su aukštos įtampos prietaisais dėvint metalinius žiedus, laikrodžius ar apyrankes. Nusiimkite visus elektrai laidžius papuošalus prieš dirbant kompiuterio viduje, ypač jei testuojate maitinimo bloką.

Venkite kondensatorių

Kondensatoriai yra maži elektronikos komponentai, kurie yra daugumoje kompiuterio dalių. Kondensatoriai trumpą laiko tarpą savyje laiko tam tikrą elektros krūvį net po to kai maitinimas yra išjungtas. Būtu protinga palaukti keletą minučiu prieš dirbą viduje, po to kai išjungiate maitinimą.

Niekada nebandykite remontuoti neremontuojamų komponentų

Jei pamatysite "No serviceable components inside" užrašą, baikite visu darbus. Šis užrašas reiškia, kad kompiuterio komponentai yra neremontuojami.

Kai kurios kompiuterio dalys yra tiesiog neskirtos remontui. Net labiausiai patyrę meistrai negalės atlikti jokių remonto darbų. Dažniausiai šį užrašą pastebėsite ant maitinimo blokų, kietųjų diskų, ar kompaktinių diskų skaitytuvų.