Startup Repair (paleisties atkurimo) atlikimas (Vista / 7) ar Repair install (Windows XP)

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Startup Repair (paleisties atkurimo) atlikimas (Vista / 7) ar Repair install (Windows XP)

Windows Repair Installation ar Startup Repair yra naudingi tuo atveju, jei norite perrašyti Windows operacinę sistemą, tačiau nenorite prarasti visų duomenų ar programų.

Repair Install galima laikyti tarsi Windows sisteminių failų perkopijavimą ant jau įrašytos Windows operacinės sistemos. Repair Installation yra protingesnė Repair Install versija.

Repair Installation ar Startup Repair dažnai yra lengviausias būdas išspręsti Windows sistemos problemas. Ypač žinant, kad duomenys bei programos nepradings.

Iš esmės Windows Repair Installation ar Startup Repair yra atliekami  kaip ir Windows įrašymas, perrašymas, pasirenkant tam tikrus nustatymus.

Windows Repair Installation ar Startup Repair kiekvienoje operacinėje sistemoje skiriasi.

Kaip atlikti Startup Repair Windows 7 sistemoje

Kaip atlikti Startup Repair Windows Vista sistemoje

Kaip atlikti Repair Installation Windows XP sistemoje

Pastaba: Windows 7 ir Windows Vista sistemose Startup Repair pakeitė Repair Installation, kuris buvo naudojamas Windows XP sistemoje. Startup Repair pakeičia tik pažeistus arba dingusius failus. windows XP Repair Install pakeičia visus sisteminius failus.

Svarbu: Repair Install yra sukurtas neliesti nesisteminių failų, tačiau rekomenduojame išsaugoti svarbiausią informaciją, bei pasiruošti perrašyti programas, jei Repair Install pažeistu jų failus.

Pastaba: Jei naudojate kompaktinį diską iš kompiuterio gamintojo, o ne originalų Windows diską, šios funkcijos gali būti neprieinamos.