Ntdll

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Unknown Hard Error Ntdll.dll klaidų sprendimai

Ntdll.dll klaidų pranešimai

Yra daug įvairių būdų, kaip ntdll.dll klaidos gali būti rodomos kompiuteryje.

Ntdll.dll klaidos gali būti dėl įvairių dalykų, todėl yra daugybė skirtingų pranešimų. Keletas dažniausiai pasitaikančių:

* "STOP: 0xC0000221 unknown hard error C:\Winnt\System32\Ntdll.dll"

* "STOP: C0000221 unknown hard error \SystemRoot\System32\ntdll.dll"

* "AppName: [PROGRAM NAME] ModName: ntdll.dll"

* "[PROGRAM NAME] caused a fault in module NTDLL.DLL at [ANY ADDRESS]"

* "Crash caused in ntdll.dll!"

* "NTDLL.DLL Error!"

* "Unhandled exception at [ANY ADDRESS] (NTDLL.DLL)"

Ntdll.dll klaidų pranešimai gali pasirodyti prieš arba po naudojimosi programa, programos darbo metu, ijungiant arba išjungiant Windows, net Wiondows irašymo metu.

Ntdll.dll klaidos priežastys

Ntdll.dll klaidos pranešimų priežastys gali būti labai skirtingos. Tačiau dauguma ntdll.dll klaidų priežastys yra sugadintas ar pažeistas ntdll.dll failas, sugadintos tvarkyklės arba problemos tarp Windows ir kitos programos.

Ntdll.dll klaida kartais gali reikšti, kad yra problema su atitinkama kompiuterio dalimi, tačiau tai retas reiškinys.

Sprendimas

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį. ntdll.dll klaida gali būti vienkartinė, paprastas perkrovimas gali išspręsti šią problemą.

2. Perrašykite programą, jei pastebejote kad ntdll.dll klaida atsiranda tik tuo metu kai ja naudojatės.

Jei programa turi atnaujinimus, būtinai juos įrašykite. Programos kūrėjai galėjo išsiaiškinti problemą ir ją panaikinti naujausiu atnaujinimu.

Pastaba: Neaiškios kilmės ar gamintojo programos dažniausiai būna ntdll.dll klaidos priežastimi. Kadangi šių programų yra labai daug, ntdll.dll klaidas šiuo gidu nevisada išspręsite.

3. Patikrinkite kokį "Windows Service Pack" naudojate, tada "Microsoft" svetaineje patikrinkite ar yra naujesnis. Naujuose "Service Pack" buvo išspręsta nemažai ntdll.dll klaidų priežasčių.

4. Jei ntdll.dll klaida atsiranda naudojant "Internet Explorer", vieną po kito atjunkite papildinius. Papildiniai dažnai buna ntdll.dll klaidos priežastimi. Atjungdami papildinius viena po kito, sužinosite kuri papildinys sukelia problemą.

Pastaba: Jei manote kad problema tikrai susijusi su „Internet Explorer", įrašykite kitą naršyklę ir patikrinkite ar ji dirba gerai. Jei kita naršykle kaip „FireFox", „Opera" ir t.t dirba gerai naudokite ją arba perrašykite „Internet Explorer".

5. Pervardinkyte NLSPATH sistemos kintamąjį. Jei jūsų Windows sistema neturi šios aplinkos praleiskite šį žingsnį.

Pastaba: Jei tai nepadėjo, nepamirškite viską atstatyti į pradinę padėtį.

6. Atnaujinkite kompiuterio tvarkykles. Kartais ntdll.dll klaida pasireiškia naudojant pasenusias tvarkykles.

7. Patikrinkite operatyviąją atmintį (RAM). Jei gaunate ntdll.dll klaidą, viena iš priežasčių gali būti pagedusi operatyvioji atmintis.

Jei testai parodė, kad operatyvioji atmintis pagedusi, ją pakeiskite.

8. Pakeiskite kabelį jungiantį kietąjį diską su pagrindinę plokštę. Jei šis kabelis yra pažeistas ar blogai veikia, ntdll.dll klaida pasitaiko dažnai.

9. Atlikite "Windows Repair Installation". Jei atskirų programų perrašymas nepadėjo, "Repair Installation" pakeis ntdll.dll failą nauju.

10. Atlikite švarią "Windows" instaliaciją. Švari instaliacija visiškai pašalins prieš tai buvusius „Windows". Tai nėra rekomenduotina, nebent išbandėte viską ir įsitikinę, kad programos esančios jūsų kompiuteryje nesukelia šios problemos.

Pastaba: Jei viena iš programų ar papildinių sukelia šia problemą, perrašius operacinę sitemą ir visas prieš tai buvusias programas, klaida gali pasikartoti.

11.Nors ir labai retai, kartais pasitaiko, kad klaidos priežastis yra pagedęs kietasis diskas.

Jei taip, pakeiskite kietajį diską ir įrašykite operacinę sistemą.

Taikoma

Ntldll.dll gali kilti dėl beveik betkokios programinės įrangos, papildinių ar tvarkyklių klaidų betkurioje "Microsoft" operacinėje sitemoje.