nesiojamų kompiuterių remontas nesiojamu kompiuteriu taisymas kaune

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Nešiojamo kompiuterio gedimo nustatymas


Norėdami sutaisyti nešiojamo kompiuterį, reikia tiksliai nustatyti jo gedimą. Jeigu kaskart kai kažkas atsitinka, iškart bėgsite pirkti naują bateriją, taip tikrai neišspręsite jokių problemų. Sutrūkęs laidas ar sugedusi maitinimo bloko jungtis, gali būti viena iš priežasčių dėl ko neveikia jūsų nešiojamas kompiuteris.

 

Norėdami sužinoti tikslią priežastį turite patikrinti kaip veikia atskiros kompiuterio detalės. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris neįsijungia gali būti, kad sugedo jo baterija. Tačiau taip pat taip gali būti ir dėl to, kad jūsų nešiojamas kompiuteris negauna maitinimo. Patikrinkite ar LED lemputė šviečia, jei ne įjunkite įkroviklį į gerą elektros lizdą.

 

Jei baterijai viskas gerai, gali būti kad reikės taisyti motininė plokštę, bet tam kad nustatytumėte gedimą jums reikėtų turėti testavimo įrangą. Nešiojamo kompiuterio motininės plokštės remontas yra ganėtinai sunkus, tačiau kiekviename kompiuteryje sistema yra labai panaši.

 

Nešiojamą kompiuterį remontuoti gali reikti ir dėl fizinių jungčių gedimų. Šia problemą išspręsite išardė kompiuterį ir pakeitę sulūžusią dalį. Kiekvieno nešiojamo kompiuterio kietojo disko pakeitimas yra kitoks, gali būti sunku jį išimti arba labai lengva.

 

Jeigu jūsų nešiojamo kompiuterio ventiliatorius garsiai dirba, gali būti, kad reikės jį išvalyti arba pakeisti kitu.nesiojamu kompiuteriu taisymas kaune.laptopu remontas

Kitas pagrindinės arba maitinimo plokštės gedimo požymis, jeigu jūsų nešiojamas kompiuteris įsijungia, girdite, kad ventiliatorius dirba, bet vaizdo nematote. Taip pat gali būti, kad sugedęs vaizdo adapteris. Tokiu atveju tektų jį pakeisti, o tai padaryti daug paprasčiau nei remontuoti pačią motininę plokštę. LCD ekranui prireiks remonto jeigu jis rodo neryškų vaizdą, mirguliuoja, vaizdas tai išnyksta tai vėl atsiranda.

 

Skaityti toliau »nesiojamu kompiuteriu taisymas kaune laptopu remontas