Nesiojamu kompiuteriu remontas

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

 Nešiojamo kompiuterio garso aparatūros gedimas

 

Nešiojamo kompiuterio remonto gali prireikti ir kai neveikia garsas ar kai veikia prastai. Tai gali būti programinis gedimas arba problemos su įranga (garso kortos gedimo arba dėl atsijungusių kabelių kaltės). Jeigu problema programinė ją išspręsti galite naudodamiesi Windows tvarkyklėmis. Šias tvarkykles galite atsisiųsti iš kompiuterio ar garso plokštės gamintojų puslapių, taip pat galite pasinaudoti nešiojamų kompiuterių remonto paslaugų centrų pagalba.

Yra nešiojamų kompiuterių remonto centrai, kurie remontuoja tik Sony, Acer ar Toshiba nešiojamus kompiuterius.

 

Dauguma nešiojamų kompiuterių garso problemų gali būti išspręsta atsisiuntus ir įdiegus atnaujintas garso tvarkykles.

 

Kai garso korta yra tinkamai įdiegta reikėtų patikrinti ar ji tinkamai veikia. Geriausia tai būtų padaryti naudojant bandymo failą, kurį pateikia gamintojas.

 

Nešiojamo kompiuterio garso plokštė taip pat galite patikrinti su Device Manager. Jį rasite paspaudę Start ir jame pasirinkę Control Panel. Spauskite Device Manager ir Sound, Video and Game Controllers. Paspaudę dešinįjį pelės mygtuką pasirinkite Properties. Ten rasite visas instrukcijas kaip pasitikrinti savo garso kortą, ar ji veikia tinkamai.

 

Būna kad Windows neaptinka garso kortos, tuo atveju spauskite Add New Hardware, kurį rasite Control Panel. Taip Windows suras visus prijungtus prie kompiuterio įrenginius kurie dar nėra įdiegti į jūsų nešiojamą kompiuterį. Būna atvejų, kad Windows iš vis nepriima vienos ar kitos aparatūros, tokiu atveju reikėtų pakeisti savo operacinę sistemą. Taip pat būna, kad garsas neveikia tik ant tam tikrų programų, tai irgi yra programinis gedimas, o ne pačio įrenginio.

 

« Atgal                                                                                                Skaityti toliau »