Kas yra Optical Disc Drive (optinis irenginys)?

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kas yra Optical Disc Drive (optinis diskų irenginys)?

cdromas.jpg

Optinis įrenginys iškelia arba įrašo informaciją į/iš kompaktinių diskų kaip CD, DVD BL, kuriuose telpa daug daugiau informacijos nei diskeliuose.

Svarbūs faktai apie optinį įrenginį:

Dauguma optinių įrenginių gali įrašyti arba nuskaityti paltų spektrą diskų formatų. Populiarūs formatai: CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-RAM, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD-R DL, DVD+R DL, BD-R, bei BD-RE. Prieš pirkdami kompaktinį diską pasitikrinkite ar jūsų įrenginys palaiko disko formatą.

Populiarūs optinių įrenginių gamintojai:

Samsung, NEC, Memorex, Asus.

Optinio įrenginio aprašymas:

Optinis įrenginys yra vidutinės knygos dydžio. Įrenginio priekyje yra mažas atidarymo/uždarymo mygtukas.

Įrenginio šonuose yra gamykliškai padaryto skylutės įtvirtinimui kompiuterio korpuse. Prietaisas statomas į 5.25 colių laikiklyje. Optinis įrenginys tvirtinamas taip, kad priekinė dalis būtų prieinama išoriškai, o galinė liktu kompiuterio viduje.

Įrenginio gale yra dvi jungtys. maitinimui bei duomenų kabeliui prijungti. Kabelio tipas priklauso nuo įrenginio, tačiau perkant jis dažniausiai pridedamas. Taip pat įrenginys turi padėties pejungėją, kuris nurodo pagrindinei plokštei kuris prietaisas yra priminis, o kuris antrinis, jei kompiuteryje yra daugiau nei vienas optinis įrenginys.