500: Internal Server Erro

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

500 Internal Server Error klaidos pranešimas

"500 Internal Server Error" pranešimas gali būti pritaikytas kiekvienos svetainės. Nors tai nėra labai dažni, turėk omenyje, kad 500 klaida gali pristatyti save daugiau būdų, kaip bendro tuos, kurie išvardyti toliau:

* "500: Internal Server Error"

* "HTTP Error 500 - Internal Server Error"

* "500 Error"

500 Internal Server klaida rodoma viduje Interneto naršyklės lange, kaip interneto puslapiai.

Priežastis

500 Internal Server klaida yra bendro pobūdžio HTTP būsenos kodas tai reiškia, kad kažkas atsitiko interneto svetainės serveriui, bet serveris negalėjo problemos apibudinti detaliau.

Sprendimas

500 Internal Server Error yra "server-side" klaida, tai reiškia, kad problema yra ne su jūsų kompiuterio ar interneto ryšio bet svetainės serverio problema.

Nors problema yra ne pas jus, yra keletas dalykų kuriuos galite pamėginti:

1. Atnaujinkite/perkraukite puslapį arba įveskite puslapio adresą dar kartą. 500 Internal Server klaida yra ne jūsų kompiuterio problema, o serverio. Tokios bėdos dažniausiai sprendžiamos kuo greičiau.

Bandymas perkrauti puslapį dažniausiai būna sėkmingas.

Pastaba: Jei 500 Internal Server klaida pasirodo perkant prekes internetu, būkite atsargūs darydami užsakymą. Pasitaiko atvejų kai pateikiami keli tokie pat užsakymai. Dauguma internetu prekiaujančių svetainių turi apsaugą nuo šių problemų, bet geriau būti atsargiems.

2. Grįžkite vėliau. 500 Internal Server Error žinutė yra viena iš labiausiai paplitusių klaidos pranešimų pirkimo internetu metu. Tai paprastai yra svari paskata išspręsti šią problemą greitai.

3. Jei negalite laukti kol problema būtų išspręsta, arba jei norite padėti, galite bandyti susisiekti su administratoriumi ir pranešti apie serverio klaidą.

Daugumos interneto svetainių administratorius gali būti pasiektas elektroniniu paštu webmaster@website.com arba admin@website.com pakeičiant website.com į svetainės pavadinimą.

Taikoma

Šis gidas taikomas betkokiai interneto naršyklei bei operacinei sistemai.