dnserror

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Ieframe.dll Pranešimai apie klaidas

Ieframe.dll klaidų yra gana įvairių, priklausomai nuo problemos priežasties. Iš labiausiai paplitusių ieframe.dll klaidų keletas parodyta čia:

* "Res://ieframe.dll/dnserror.htm#"

* "File Not Found C:\WINDOWS\SYSTEM32\IEFRAME.DLL"

Dauguma ieframe.dll "not found" arba "missing" tipo klaidos atsiranda naudodami Internet Explorer 7 arba Visual Basic 6.

"res: / / ieframe.dll / dnserror.htm" ir susiję pranešimai yra daug labiau įprasti ir pasirodo "Internet Explorer 7 naršyklės lange.

Ieframe.dll klaidų priežastys

Ieframe.dll DLL failas yra susijęs su Internet Explorer 7 ". Daugeliu atvejų Internet Explorer 7 sukelia ieframe.dll klaidas įrašant pačią programą. Kitos priežastys yra virusai, kai kurie "Windows" atnaujinimai, neteisingai sukomfiguruota ugniasienė, pasenusi antivirusinė programa, ir daugelis kitų prižasčių.

Ieframe.dll klaidos taisymas

Svarbi pastaba: Nesisiųskite ieframe.dll DLL iš internetinių svetainių. Yra daug priežasčių kodėl negalima siustis šio failo.

Pastaba: Jei jūs jau atsisiuntėte ieframe.dll iš vieno iš vienos ar kitos svetainės, jį pašalinkite ir toliau atlikite šiuos veiksmus.

1. Perkraukite kompiuterį, jei jūs to dar nepadarėte. ieframe.dll klaida gali būti atsitiktinumas ir paprastas perkrovimas gali ja pašalinti.

2. Įrašykite naujausią "Internet Explorer" versiją. Nesvarbu, ar jums trūksta ieframe.dll ar gaunate naršyklės klaidos pranešimą apie tai, atnaujinant į naujausią versiją „Internet Explorer" buvo išspręsta daug ieframe.dll problemų.

3. Using Visual Basic 6? If so, change the reference for Microsoft Internet Controls from the existing ieframe.dll to shdocvw.ocx. Save your project and then reopen it.

4. Perkraukite bevielio ryšio stotelę, modemą ir viską, kas yra naudojama interneto ryšiui pasiekti. Problema gali buti vienoje iš šių dalių kuria paprastas perkrovimas dažniausiai išsprendžia.

5. Patikrinkite kompiuterį nuo virusų. Kartais, ieframe.dll klaida bus rodoma, kai jūsų kompiuteris yra užkrėstas tam tikros rūšies virusais. Panaudokite antivirusines programas .

6. Išjunkite „Windows" ugniasienę jei turite kitą. Dvi tuo pačiu metu veikiančios ugniasienės gali sukelti problemų, todėl, jei turite idiegtą ugniasienę kaip „ZoneAlarm", „Norton Personal Firewall", „Comodo Firewall", ir tt, išjunkite „Windows" ugniasienę.

Pastaba: Jei esate įsitikinę, kad "Windows" ugniasienė yra išjungta, vėl patikrinkite. Kai kurie Microsoft saugumo atnaujinimai ją įjungia automatiškai, net jei turite kitą.

7. Atnaujinkite visas ne Microsoft saugumo programas esančias jūsų kompiuteryje. Tam tikri saugumo atnaujinimai iš "Microsoft" sukelia problemu su kaikurių gamintojų programomis. Šias problemas sprendžia programų gamintojai. Patikrinkite gamintojo svetainėje ar yra pateikti atnaujinimai.

Pastaba: Jei visi atnaujinimai jau surašyti, pabandykite programą perrašyti. Švari instaliacija gali panaikinti ieframe.dll klaidą.

8. Instaliuokite visus "Windows" atnaujinimus. Tiesa, kad kai kurie ankstesni atnaujinimai iš "Microsoft" iš tiesų sukeldavo ieframe.dll klaidas, tačiau diegiant naujausius atnaujinimus, ypač pačiai "Windows Update" sistemai, gali panaikinti ieframe.dll klaidą.

9. Išvalykite laikinuosius interneto failus Internet Explorer programoje. Kai kurios ieframe.dll klaidos kyla dėl laikinųjų failų.

10. Padidinkite Internet Explorer naujų puslapių versijų tikrinimo dažnumą. Jei yra nustatyta tikrinti retai kai kurių puslapių senos versijos gali sukelti tam tikras ieframe.dll klaidas.

11. Išjungti Internet Explorer papildinius vieną po kito. Vienas iš papildinių gali sukelti ieframe.dll klaidas. Išjungdami juos vieną po kito išsiaiškinsite kuris papildinys sukelia problemą.

12. Atstatykite Internet Explorer saugumo nustatymus į gamyklinius parametrus. Kai kurios programos, bei kai kurie "Microsoft" atnaujinimai kartais automatiskai pakeičia saugos nustatymus.

Neteisingi nustatymai gali sukelti ieframe.dll klaidas. Gamyklinių parametrų atstatymas gali išspresti problemą.

13. Perkelkite Internet Explorer laikinuosius interneto failus į numatytąją vietą "Windows XP " sistemoje. Jei Internet Ecxplorer laikinieji failai buvo perkelti iš savo originalios vietos ir aktyvuotos Protected Mode bei Phishing Filter funkcijos atsiras ieframe.dll klaida.

14. Išjunkite Phishing Filter Internet Explorer programoje. Tai nėra ilgalaikis sprendimas, jei jūs neturite kito phishing filter, bet išjungus šia funkcija, kaikuriais atvejais pašalinama ieframe.dll klaida.

15. Išjunkite Protected Mode Internet Explorer programoje. Protected Mode funkcija tam tikrose situocijose generuoja ieframe.dll klaidą.

Taikoma

ieframe.dll klaidos pranešimas taikomas Internet Explorer programai betkurioje Windows operacineje sistemoje.