NTLDR is Missing

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

NTLDR Klaidos pranešimas

Yra keletas skirtingų variantų kaip "NTLDR is missing" klaida gali pasireikšti. Pateikti varijantai yra dažniausi:

* "NTLDR is missing

Press any key to restart"

* "NTLDR is missing

Press Ctrl Alt Del to restart"

* "Boot: Couldn't find NTLDR

Please insert another disk"

"NTLDR is missing" klaida rodoma labai greitai po kompiuterio įjungimo, iškart po Power On Self Test (POST) atlikimo. Windows XP tik pradejo krautis, kai parodoma NTLDR klaida.

NTLDR klaidos priežastys

Yra keletas galimų NTLDR klaidos priežasčių, įskaitant labiausiai paplitusią "NTLDR is missing" klaidos pranešimą.

Dažniausia priežastis, dėl šios klaidos, kompiuterio bandymas pasileisti iš neteisingai sukonfiguruotų paleidimo įrenginių, kitaip tariant, kompiuteris bando užsikrauti iš tam nepritaikyto įrenginio.

Kitos galimos priežastys yra pažeisti failai, kietojo disko ar operacinės sitemos atnaujinimo klaidos, pagedę kietojo disko sektoriai, pasenęs BIOS bei pazeisti ar netvirtai prijungti kieto disko laidai.

NTLDR klaidos taisymas

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį. NTLDR klaida gali būti atsitiktinumas.

2. Patikrinkite, ar jūsų optinis įrenginys (CD / DVD / BD) yra tuščias. Atjunkite visus išorinius diskus, bei „flash" raktus. Dažnai, "NTLDR is missing" klaida bus rodoma, jei jūsų kompiuteris bando užsikrauti iš kompaktinio disko ar išorinių laikmenų.

Pastaba: Jei pastebėsite, kad tai jūsų problemos priežastis ir tai vyksta labai dažnai, patikrinkite ar BIOS'e teisingai nustatyta krovimosi eiga. Pirmas turėtu buti nustatytas kietasis diskas kuriama yra įrašyta „Windows" operacinė sistema.

3. Patikrinkite kietojo disko nustatymus BIOS'e. Įsitikinkite, kad jie yra teisingi. BIOS konfiguracija kompiuteriui nurodo kaip naudotis kietuoju disku. Blogai parinkti nustatimai gali buti "NTLDR is missing" bei kitų klaidų priežastimi.

Pastaba: Jei nesate įsitikine, kad nustaymai yra geri BIOS dažniausiai turi auto nustatymo funkcija.

4. Atkurkite NTLDR ir ntdetect.com failus iš Windows XP kompaktinio disko. Šių dviejų svarbių sistemos failų atkūrimas iš originalaus Windows XP CD gali išspresti problemą.

5. Sutvarkykite arba pakeiskite boot.ini failą. Tai ištaisys NTLDR klaidą, jei šios problemos priežastis yra boot.ini failas, kuris nėra tinkamai sukonfigūruotas konkrečiai jūsų "Windows XP " sistemai.

6. Įrašykite naują disko boot sector (įkrovos sektorius) "Windows XP" sistemos diske. Jei disko įkrovos sektorius tapo sugadintas arba nėra tinkamai sukonfigūruotas, tai gali buti „NTLDR is missing" klaidos priežastis.

7. Remontas "Windows XP " master boot record. NTLDR klaidų pranešimus taip pat gali atsirasti, jei master boot record yra sugadintas.

8. Patikrinkite kietojo disko jungiamuosius laidus. NTLDR klaidos pranešimas gali būti dėl nepritvirtintų arba blogai prijungtu laidų.

Jei įtariate kad laidas pažeistas, pabandykite jį pakeisti nauju.

9. Atnaujinkite savo pagrindinės plokštės BIOS. Kartais, pasenęs BIOS, gali sukelti "NTLDR is missing"klaidas.

10. Atlikite „repair installation" Windows XP diegimą. Šis perrašymas turėtų pakeisti trūkstamus arba sugadintus failus bei išsaugoti duomenis. Jei tai nepadeda išspręsti šios problemos žiurėkite toliau.

11. Atlikite švarų Windows XP diegimą. Šis diegimo tipas visiškai pašalins Windows XP iš kompiuterio ir įdiegs ją iš naujo nuo nulio.

Pastaba: Nors šis būdas beveik neabejotinai išspręsti Hal.dll klaidą, tai yra ilgas procesas dėl to, kad visi jūsų duomenys turi būti išsaugoti ir vėliau atstatyti.

Svarbu: Jeigu jūs negalite gauti prieigos prie jūsų failų norėdami juos išsaugoti, turėtumėte suprasti, kad jūs prarasite juos visus, jei iatliksite švarią Windows XP " instaliaciją.

12. Testuokite kietąjį diską. Jei visa kita nepadėjo, įskaitant švarų diegimą, jūs tikriausiai susidurėte su kietojo disko problema, bet yra butina testuoti, kad įsitikinti.

Jei testas patvirtina, kad kietasis diskas pagedęs, pakeisti jį nauju ir atlikite naują Windows XP instaliaciją.

Taikoma

Šis gidas taikomas "Windows XP " operacinei sistemai, įskaitant "Windows XP Professional ir Windows XP Home Edition. Windows 7 ir Windows Vista NTLDR failo nenaudoja.