Hal.dll

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Hal.dll Klaidos pranešimas

Yra keletas skirtingų variantų kaip "missing or corrupt hal.dll" klaida gali pasireikšti. Pateikti variantai yra dažniausi:

* "Windows could not start because the following file is missing or corrupt:

\system32\hal.dll.

Please re-install a copy of the above file."

* "\System32\Hal.dll missing or corrupt:

Please re-install a copy of the above file."

* "Cannot find \Windows\System32\hal.dll"

* "Cannot find hal.dll"

"missing or corrupt hal.dll" klaida pasirodo netrukus po kompiuterio startavimo. "Windows XP " dar nėra visiškai pakrautas, kai rodomas šis klaidos pranešimas.

Windows 7 bei Vista: Hal.dll failas neegzistuoja.

Priežastis

Klaidos " missing or corrupt Hal.dll" priežastis yra paprasta. Hal.dll DLL failas yra pažeistas, prarastas arba perkeltas/pašalintas iš savo vietos.

Papildomos priežastys gali būti: pažeistas/prarastas boot.ini failas, fiziškai sugadintas kietasis diskas.

Hal.dll klaidos sprendimai

1. Perkraukite kompiuterį. Hal.dll klaida gali būti atsitiktinumas.

2. Patikrinkite ar tinkamai parinktas paleisties prietaisas BIOS'e. Hal.dll klaida gali iškilti, jeigu kompiuteris pirmiausia bando užsikrauti iš antrojo kieto disko.

Pastaba: Jei neseniai pakeitėte savo eiliškumą arba perrašėte BIOS tai gali būti Hal.dll klaidos priežastis.

3. Paleiskite Windows XP System Restore iš komandinės eilutės. Jei tai neveikia arba gaunate Hal.dll klaidos pranešimą prieš baigiantis šiam procesui, pereikite prie kito žingsnio.

4. Sutaisykite arba pakeiskite boot.ini failą. Tai veiks, jei problemos priežastis iš tikrųjų yra "Windows XP " boot.ini failas, o ne Hal.dll failas, tai dažniausiai ir yra Hal.dll klaidos priežastis.

Pastaba: Jei boot.ini sutvarkytas/pakeistas teisingai, bet Hal.dll problema kartojasi po kompiuterio perkrovimo ir jūs neseniai įdiegėte Internet Explorer 8 "Windows XP " opercinėje sistemoje, pašalinkite IE8. Šioje konkrečioje situacijoje, IE8 gali būti Hal.dll problemos priežastimi.

5. Įrašykite naują disko boot sector (įkrovos sektorius) "Windows XP" sistemos diske. Jei disko įkrovos sektorius tapo sugadintas arba nėra tinkamai sukonfigūruotas, tai gali buti Hal.dll klaidos priežastis.

6. Atkurkite duomenis iš blogų sektorių kietajame diske. Jei fizinė dalis kietajame diske, kuriame saugomas Hal.dll failas buvo pažeista, gali atsirasti ši bei panašios klaidos.

7. Atkurkite Hal.dll failą iš Windows XP kompaktinio disko. Jei Hal.dll failas tikrai yra problemos priežastis, atkurimas iš Windows XP CD gali išspresti problemą.

8. Atlikite „repair installation" Windows XP diegimą. Šis perrašymas turėtų pakeisti trūkstamus arba sugadintus failus bei išsaugoti duomenis. Jei tai nepadeda išspręsti šios problemos žiurėkite toliau.

9. Atlikite švarų Windows XP diegimą. Šis diegimo tipas visiškai pašalins Windows XP iš kompiuterio ir įdiegs ją iš naujo nuo nulio.

Pastaba: Nors šis budas beveik neabejotinai išspręsti Hal.dll klaidą, tai yra ilgas procesas dėl to, kad visi jūsų duomenys turi būti išsaugoti ir vėliau atstatyti.

Svarbu: Jeigu jūs negalite gauti prieigos prie jūsų failų norėdami juos išsaugoti, turėtumėte suprasti, kad jūs prarasite juos visus, jei iatliksite švarią Windows XP " instaliaciją.

10. Testuokite kietąjį diską. Jei visa kita nepadėjo, įskaitant švarų diegimą, jūs tikriausiai susidurėte su kietojo disko problema, bet yra būtina testuoti, kad įsitikinti.

Jei testas patvirtina, kad kietasis diskas pagedęs, pakeisti jį nauju ir atlikite naują Windows XP instaliaciją.

NTLDR klaida taikoma

Šis gidas taikomas "Windows XP " operacinei sistemai, įskaitant "Windows XP Professional ir Windows XP Home Edition. Windows 7 ir Windows Vista Hal.dll failo nenaudoja.