404_Not_Found

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Klaidos pranešimas

404 Not Found klaida yra labai plati todel dažnai minima įvairiose svetainese apie kompiuterių remontą, todėl atminkite, kad ši klaida gali pasireikšti daugiau būdų nei šie dažniausi:

* "404 Error"

* "Page cannot be displayed"

* "Internet Explorer cannot display the webpage"

* "404: Not Found"

* "The page cannot be found"

* "Error 404: NOT FOUND"

* "HTTP 404 - File not found"

* "Not Found"

404 Not Found Klaida rodoma interneto naršyklės lange, kaip ir interneto puslapiai.

Priežastis

404 Not Found klaida yra HTTP būsenos kodas, tai reiškia, kad puslapio, kurį bandėte pasiekti nebuvo galima rasti interneto svetainės serveryje.

Sprendimai

1. Perkraukite puslapį paspausdami atnaujinti / perkrauti (Refresh) mygtuką arba įveskite pulapio adresą dar kartą. 404 Not Found Klaida kartai iškyla nors ir nėra tikros bėdos. Paprasčiausias perkrovimas gali padeti pasiekti norimą puslapį.

2. Patikrinkite puslapio adresą. Dažnai 404 Not Found klaida atsiranda dėl to, kad puslapio adresas buvo įvestas neteisingai arba nuoroda į puslapį yra neteisinga.

3. Kilkite aukštyn po vieną katalogą. Pavyzdžiui, jei www.w.com / a / b / c.htm jums davė 404 Not Found, kilkite vienu lygiu aukščiau iki www.w.com/a/b/. Jei negavote rezultatų kilkite dar vienu lygiu aukščiau iki www.w.com/a/. Tai turėtu jus nuvesti iki puslapio kurio ieškote ar nurodyti informacija jei nuoroda/puslapis nebepasiekiamas.

4. Jei kildami katalogais aukštyn pasiekėte pradinį puslapį, pasinaudokite paieška. Jei paieškos funkcijos nėra, pabandykite rasti reikiamą informaciją pasinaudodami nuorodomis iš šio puslapio eidami giliau į svetainę.

5. Patikrinkite nuorodą downforeveryoneorjustme.com puslapyje. Tiesiog įveskite norimą nuorodą šiame puslapyje ir jis jums pasakys ar puslapis neveikia visiems ar tik jums.

6. Galiausiai, jei visa kita nepavyksta, galite bandyti susisiekti su administratoriumi dėl informacijos kur galite rasti puslapį kurio ieškote. Daugumos interneto svetainių administratoriai gali būti pasiekti elektroniniu paštu webmaster@website.com, pakeičiant website.com i norimos pasiekti svetainės adresą.

Taikoma

Ši informacija taikoma visoms interneto naršyklėms bei operacinėms sistemoms.