Pagreitinti Windows

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kompiuteris dirba lėtai? Optimizuokite jo darbą

 

Šis gidas gali padėti paspartinti kompiuterio darbą. Pavyzdžiai pateikti šiame straipsnyje yra skirti Windows 7, Windows Vista bei Windows XP operacinėms sistemoms, tačiau iš dalies tinka ir kitoms Windows versijoms.

 

Visos programos reikalingos atlikti kompiuterio spartinimui įrašomos kartu su Windows sistema, todėl jomis galite naudotis taip dažnai kaip norite bei nemokamai.

 

Pastaba: Nerekomenduojame atlikti pakeitimų registrų failams. Tai dažniausiai baigiasi progblemomis. Šiuos pakeitimus turėtu atlikti tik specialistas.

 

Pašalinkite kietojo disko klaidas

 

Atlikite kartą per savaitę

 

Kiekvieną kartą kai užstringa programa, ar kompiuteris išsijungia dėl dingusios elektros bei kitų prižasčių, kietajame diske gali atsirasti klaidų. Laikui bėgant ir klaidoms daugėjant kompiuteris dažnai sulėtėja. Laimei Windows sistemoje yra atitinkama programa Check Disk šioms klaidoms pašalinti.

 

Pastaba: Kad atliktumėte pilną disko valimą turite prisijungti su administratoriaus paskyra. Jei esate kitoje paskyroje, pakeitimų visam kompiuteriu atlikti negalėsite.

 

Kaip paleisti Check Disk

 

Windows 7, Windows Vista

 

Windows XP

 

Pašalinkite laikinuosius failus

 

Atlikite kartą per savaitę

 

Dirbant su ivairiomis programomis ar naršant internete sukuriami laikinieji failai. Bėgant laikui jie kaupiasi ir lėtina kompiuterio darbą. Šią problemą galima išspresti pasinaudojus Disk Clenup programa, kuri išvalo šiuos failus ir paspartina kompiuterio darbą.

 

Kaip paleisti Disk Cleanup

 

Windows 7

 

Windows Vista

 

Windows XP

 

Optimizuokite duomenis

 

Atlikite kartą per savaitę

 

Keliant duomenis ar įrašant programas, kompiuteris skaido failus į atitinkamas dalis, kad galėtų optimaliai išnaudoti kietojo disko vietą, tačiau toks duomenų skaidymas sulėtina kompiuterį. Norint pasinaudoti suskaidytu failu kompiuteriui reikia surasti visas jo dalis ir išdėstyti atitinkamu eiliškumu.

 

Tai vadinama fragmentacija. Windows sistemoje yra Disk Defragmenter programa kuri sujungia failo dalis ir išdėsto duomenis taip, kad kompiuteriui būtu lengviau juos pasiekti.

 

Pastaba: Windows 7 ir Windows Vista sistemose defragmentacija yra atliekama kartą savaitėje automatiškai. Jei norite pakeisti laiką ar defragmentaciją atlikti patys, pasirinkite savo operacinę sistemą ir atlikite reikiamus pakeitimus.

 

Kaip paleisti Disk Defragmenter

 

Windows 7

 

Windows Vista

 

Windows XP

 

Paspartinkite Internet Explorer darbą

 

Internetu naudojamės visur. Namie, darbe, mokykloje. Nėra nieko nemalonesnio, kaip naudotis internetu lėtoje sistemoje. Laimei Windows Internet Explorer turi naudingų nustatymų, kurie gali paspartinti naršymą internete.

 

Sumažinkite naršymo istorijos dydį

 

Internet Explorer programa išsaugo aplankytų puslapių adresus. Kartais naudinga išsaugoti keletos pastarųjų dienų naršytų svetainiu adresus, tačiau neverta saugoti visos savaitės naršymo istorijos.

 

Didelis kiekis išsaugotų adresų gali sulėtinti kompiuterio darbą.

 

Pastaba: Priklausomai nuo naudojamos Internet Explorer versijos, žingsniai šiame gide gali truputį skirtis.

 

Kaip sumažinti saugomos naršymo įstorijos apimtį

 

Nesaugokite užšifruotų puslapių

 

Užšifruoti puslapiai dažniausiai prašo įvesti vartotojo vardą bei slaptažodį. Tokio tipo puslapiai šifruoja šią informaciją, kad ji nepatektų į netinkamas rankas. Jūs galite atlaisvinti vietos saugodami mažiau šio tipo svetainių failų kompiuteryje, ko pasekoje svarbi informacija internete taps saugesnė.

 

Kaip pakeisti koduotų puslapių saugojimo parametrus

 

Automatizuokite Windows atnaujinimus

 

Atlikti vieną kartą

 

Microsoft visada kuria naujus atnaujinimus Windows sistemoms, bei kitiems Microsoft produktams įskaitant Microsoft Office. Dažnai šie atnaujinimai skirti Windows sistemos darbui paspartinti.

 

Automatizuodami Windows atnaujinimus sumažinsite nuobodų darbą kiekvieną kartą tikrinti ar yra atnaujinimų, juos parsiųsti bei įrašyti.

 

Kaip automatizuoti Windows atnaujinimus

 

Windows 7

 

Windows Vista

 

Windows XP

 

Išvalykite virusus bei kitas kenkėjiškas programas

 

Parsisiųskite vieną kartą ir visada atnaujinkite

 

Kol naršote internete, įvairios programos fiksuoja jūsų duomenis jums nežinant. Šios programos taip pat dažnai sulėtina kompiuterio darbą. Parsisiųskite Microsoft Security Essentials nemokamai, kad apsaugotumėte kompiuteri nuo šių kenkėjų. Ši savaime atsinaujinanti programa apsaugo nuo įsibrovėlių.