Kompiuterio sistemos valymas kompiuteriu prieziura

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kompiuterio sistemos valymas (kompiuterių priežiūra)

  1. Reguliariai paleiskite Windows Update. Dažnai Windows Update būna Pradėti juostoje, jei nėra ten tada spustelėkite Visos programos, pasirinkite Reikmenys, tada System Tools. Arba galite naudotis windowsupdate.microsoft.com. Labai svarbu yra įdiegti visus atnaujinimus, taip jūs apsaugote savo kompiuterį nuo įsilaužėlių. Dauguma atnaujinimų yra labai svarbūs, tačiau kiti nerekomenduojami, tad visad stebėkite ką atnaujinate.
  2. Nustatykite "Windows Update" automatiškai. Atidaryti sistema: Spustelėkite Pradėti, spustelėkite Valdymo skydas, spustelėkite Efektyvumas ir priežiūra, tada spustelėkite Sistema. Tada spustelėkite skirtuką Automatiniai naujinimai.
  3. Atsikratyti Cookies. Tai yra mažučiai failai, kurie atsiranda kompiuteryje, po to, kai apsilankote svetainėje. Šis žingsnis gali sunaikinti jūsų lankomus slaptažodžius, tad prieš tai darydami įsitikinkite, kad tikrai žinote savo slaptažodžius, nes jū gali paprašyti kitą kartą lankantis svetainėje. Spustelėkite Pradėti> Valdymo skydas> Internet Options ". Antroje eilėje žemyn bus užrašas Naikinti slapukus, spustelėkite ant sutinkate.
  4. Pilnas Disko valymas. Paspaudus "Start", pasirinkite "Visos programos", tada "Priedai", tada "System Tools". Spustelėkite "Disk cleanup" iš sąrašo, kuris atsiranda. Spustelėkite skirtuką "Daugiau" puslapio viršuje, ir pasirinkite: "Windows komponentai "," įdiegtos programos ", ir" Sistemos atkūrimas ".
  5. Defragmentavimas perkelia visus failus kompiuteryje į ten kur jie turėtų būti. Defragmentavimo programą taip pat rasite System Tools.
  6. Pašalinti iš savo kompiuterio kenkėjiškas ir šnipinėjimo programas. Jų suradimui ir pašalinimui naudokite tokias programas kaip "Lavasoft AdAware 2010", "SpeedingUpMyPC." / "Spybot Search & Destroy." Šiomos programomis labai lengva naudotis tereikia sekti instrukcijas.kompiuterių priežiūra
  7. Visada kompiuteryje turėkite atnaujintą antivirusinė programą.
  8. Norėdami pašalinti nereikalingas programas eikite į Pradėti > Valdymo skydas > Pridėti Arba Šalinti Programas. Ten pasirinkite programas kurias norite ištrinti iš savo kompiuterio.
  9. Susikurkite sistemos atkūrimo tašką Pradėti > Visos programos > Reikmenys > Sistemos įrankiai > Sistemos atkūrimas ir kuomet jūsų kompiuteris veiks blogai galėsite sugrįžti į būseną kokia buvo prieš sukuriant sistemos atkūrimo tašką.kompiuterių priežiūra