kompiuterio registro valymas

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kompiuterio registro valymas

 

Windows registras yra milžiniškas failų rinkinys, kuriame saugoma informacija apie beveik viską kas vyksta kompiuteryje, nuo vizito į interneto svetainę iki programos įdiegimo.

 

Registras gali turėti kelis šimtus įrašų, tačiau nauji įrašinėjami visą laiką. Kai registre prisipildo labai daug informacijos sulėtėja kompiuterio darbas. Problema, kad Windows beveik niekada nepašalina registro įrašų, net jei programa yra pašalinta, nes dauguma programų išinstaliuojamos negali veiksmingai pašalinti savo duomenų registre.

 

Laimei, registrą galima išvalyti, tačiau nevisiškai. Išvalydami registrą pagreitinsite kompiuterio darbą, gali atsirasti vietos diske, nors dauguma registro failų yra labai maži.

Registro valymas nėra visiškai nerizikingas. Tai labai jautri kompiuterio sritis. Bandant kompiuterio registrą išvalyti rankiniu būdu galite sukurti klaidų.

 

Prieš naudojant registro valymą geriausia būtų sukurti atsarginę registro kopiją arba svarbius duomenis įrašyti į išorinį arba kompaktinį diską. Kai kurios registro šalinimo programos turi funkciją atsarginėms registro kopijoms kurti. Windows taip pat turi įmontuotą programą registro redagavimui. Programą regedit.exe galite rasti Pradėti (Start) meniu, paspaudę Vykdyti (Run) ir įrašę programos pavadinimą. Nors ši programa yra lengvai prieinama, tačiau su ja naudotis yra ganėtinai sunku. Registro įrašuose nėra pasakyta kokiai programai jie priklauso, todėl neturėdami tikslių nurodymų, kaip keisti ar trinti registro failus geriau su regedit.exe ne eksperimentuoti.

 

Yra ir trečiųjų šalių registro valymo programos, puikiai pašalinančios nereikalingus registro failus tačiau prieš jas naudodami apie jų kokybiškumą būtina pasidomėti. Kai kurios iš šių programų yra nemokamos, tačiau kitos gali kainuoti nemažus pinigus.

 

Kompiuterį nebūtina valyti dažniau nei kartą per mėnesį.

 

Kai jau išsirinkote programą su kuria valysite registrą išjunkite visas aktyvias programas, taip pat ir tas dešiniajame ekrano kampe šalia laikrodžio. Specialistai rekomenduoja nesinaudoti programomis kurios automatiškai panaikina visus registro duomenis, vietoj to geriausia yra pasirinkti failus kuriuos norėsite šalinti.