Kompiuterio dulkiu valymas

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kompiuterio dulkių valymas

 

Dulkės kompiuteryje tai viena iš priežasčių dėl kurios gali sugesti kai kurios kompiuterio dalys, užsikišus aušinimo angoms gali perkaisti centrinės kompiuterio smegenys procesorius (CPU). Norint išvengti brangaus kompiuterio remonto rekomenduojama reguliariai valyti kompiuterį nuo dulkių.

 

Atlikite penkis paprastus veiksmus ir išsaugokite savo kompiuterį ir jo priedus.

 

Jums reikės:

  • standartinio atsuktuvo;

  • suspausto oro (iš kompiuterių pardavėjų ar biuro reikmenų parduotuvių)

  • vatos tamponų suvilgytų spiritu;

  • minkštos be pūkelių medžiagos, tinka popieriniai rankšluosčiai arba specialios šluostės;

  • vandens;

  • apsauginių akinių (nebūtina)

 

Svarbu: visada išjunkite kompiuterį prieš pradėdami valymą.

 

1 žingsnis:

Jei matote, kad dulkių ar šiukšlių kaupiasi aplink kompiuterio ventiliatoriaus angas, reiškiasi dulkių bus ir pačiame kompiuterio viduje. Norint išvalyti ten jūs turėsite atidaryti kompiuterio korpusą. Prieš pradėdami ardyti įsitikinkite, kad kompiuteris yra atjungtas nuo maitinimo šaltinio, taip pat jeigu jūsų kompiuterio garantinis laikotarpis dar nėra pasibaigęs įsitikinkite ar garantinio laikotarpio sąlygos leidžia ardyti kompiuterį, nes priešingu atveju jums gali būti nutraukta garantija. Dažniausiai apie tai primena įspėjamieji lipdukai.

 

Norėdami išvalyti nešiojamą kompiuterį, jį apverskite ir pastatykite ant lygaus paviršiaus, norint kad nesusibraižytų viršutinis korpusas po juo galite patiesti rankšluostį. Išimkite bateriją. Daugumoj nešiojamų kompiuterių apatinėje dalyje yra nuimamas skydas pritvirtintas keletu varžtų.

 

Kompiuterio viduje pasistenkite kuo mažiau laikytis pirštais plokščių ar laidų. Radę dulkių kamuolius juos atsargiai išimkite su pincetu arba vatos tamponu. Suspaustu oru stenkitės išpūsti dulkes ir šiukšles taip, kad jos neįlįstų giliau į plyšius. Kai kurias kompiuterio dalis valykite labai atsargiai ir švelniai, kad nesugadintumėte

 

Rekomenduojama nuo dulkių kompiuterį valyti kas trys mėnesius, ypač jei kompiuteris stovi ant žemės, jei turite augintinių arba rūkote kambarį kuriame yra kompiuteris. Kitu atveju galima valyti ir kas šeši ar aštuoni mėnesiai.

 

Skaityti toliau »