Darbines atminties testavimo irankiai

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Darbinės atminties testavimo įrankiai

Darbinės atminties testavimo programos, dažnai vadinamos RAM test, yra programos kurios atlieka detalų darbinės atminties darbo tikrinimą.

Darbinės atminties plokštelės yra labai jautrios išoriniams dirgikliams. Visada testuokite naujai nupirktą RAM plokštelę. Jei įtariate, kad blogai dirbančio kompiuterio priežastis yra susijusi su blogomis dalimis, testuoti pradėkite nuo RAM.

Pastaba: Visos pateiktos programos dirba nepriklausomai nuo operacinės sistemos, todėl nesvarbu ar naudojate Windows 7, Windows XP, Linux ar kitas operacines sistemas, visos šios programos veiks.

Svarbu: Jei testai parodys, kad pagedo RAM plokštelė, ją pakeiskite. Darbinė atmintis yra neremontuojama.

  1. Memtest86

Memtest86 yra nemokama programa. Ja labai lengva naudotis. Jei turite mažai laiko testavimui, turėtumėte rinktis šią programą.

Paprasčiausiai parsisiųskite ISO formato failą iš Memtest86 svetainės ir įrašykite į kompaktinį diską. Po to perkraukite kompiuterį ir leiskite kompiuteriui užsikrauti iš kompaktinio disko.

Nors ši programa yra nemokama, kūrėjo svetainėje galite užsisakyti kompaktinį diską su jau įrašyta programa už 10USD.

Mes rekomenduojame naudoti Memtest86.

      2.  Windows Memory Diagnostic

Windows Memory Diagnostic taip pat yra nemokama Microsoft programa. Ji yra labai panaši į kitas darbinės atminties testavimo programas. Ši programa atlieka platų spektrą intensyvių testų skirtų nustatyti ar RAM yra pagedusi.

Svarbu: Kad galėtumėte naudotis šia programa nebūtina naudotis Windows operacine sistema.

Tiesiog parsisiųskite programą iš kūrėjo puslapio ir sekdami pateikta instrukcija sukurkite diskelį ar kompaktinį diską iš kurio užkrausite programą.

Paleidus programą iš disko, ji automatiškai pradės tikrinti darbinę atmintį. Tai vyks pakartotinai tol, kol nutrauksite testavimą. Jei po pirmo testų rato programa nerado RAM klaidų, labai tikėtina, kad gedimo nėra.

       3.  M2K MemScope

M2K MemScope Micro-Scope kūrėjų darbinės atminties testavimo programa. Micro-Scope, didelė grupė profesionalių, kurie kuria kompiuterio gedimų diagnostikos programas.

MemScope programa atlieka platų spektrą testų, kurie randa net menkiausias RAM klaidas. Nors ši programa turi įvairius testavimo metodus, tačiau "Run All" yra geriausias pasirinkimas.

Šią programą galite parsisiųsti iš M2K svetainės. Reikės užpildyti formą, tačiau tai vyksta labai greitai. Kaip ir dauguma programų, M2K parsisiųsite ISO formatu.

       4.  DocMemory Memory Diagnostic

DocMemory Memory Diagnostic yra dar viena darbinės atminties testavimo programa, kuri dirba labai panašiai į kitas šio tipo programas.

DocMemory Memory Diagnostic programa turi vieną trūkumą. Ją galima paleisti tik iš diskelio. Dauguma šių dienų kompiuterių nebeturi diskelio nuskaitymo įrenginio.

Šią programą patariame naudoti, jei kitos pateiktos programos dėl kažkokių priežasčių neveikė ar jei norite iki galo įsitikinti.

Kita vertus, jei kompiuteris negali užsikrauti iš kompaktinio disko, ši programa geras sprendimas, nes dauguma šiai dienai esančių programų paleidžiamos tik iš kompaktinio disko.