Kaip atlikti švarią Windows Vista instaliaciją

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kaip atlikti švarią Windows Vista instaliaciją

Įvadas

Švari Windows Vista instaliacija yra siūlytynas įrašymo metodas. Alternatyvus metodas būtų "Upgrade" instaliacija, tačiau tai nerekomenduotina. Dažnai naudojant šį metodą iškyla įvairiu problemų.

Ši instrukcija tinka tiem kurie:

Nori atlikti Windows Vista instaliaciją į naują, tuščią kompiuterį.

Perrašyti operacinę sitemą (konkrečiai Windows Vista).

Įrašyti Windows Vista į atskirą particiją.

Pastaba: Ši instrukcija tinka 32 bei 64 bitų sistemoms.

Pasiruošimas prieš instaliaciją

Dar prieš perkant Windows Vista operacinę sistemą rekomenduojame įsitikinti, kad jums reikalingos programos bei kita įranga dirbs Windows Vista sistemoje. Parsisiųskite Vista Upgrade Advisor, kad patikrintumėte savo įrangą.

Įsitikinkite, kad atnaujinote visas įrangos tvarkykles.

Jums reikės patikrinti gamintojo svetainėje ar reikalingos programos veikia Windows Vista operacinėje sistemoje.

Švari instaliacija ant kitos, jau įrašytos operacinės sistemos

Prieš atliekant švarią Windows Vista operacinės sistemos instaliaciją, įsitikinkite, kad išsaugojote visus jums reikalingus duomenis. Švari instaliacija reiškia, kad bus ištrinti visi duomenys.

Nustatykite BIOS, kad sistema krautusi iš kompaktinio disko

Kai idėsite Windows Vista instaliacinį diską, sistema turėtu pasileisti automatiškai. Jei nepasileidžia, pabandykite perkrauti kompiuterį su idėtu kompaktiniu disku. Jei vis dar neužsikrauna, jums reikės nustatyti BIOS, kad sistema pirmiausia krautųsi iš kompaktinio disko. Kad patektumėte į sistemos BIOS jums reikės konkrečiai jūsų sistemai skirtos instrukcijos. Tačiau, dažniausiai spausdami F2 arba Delete mygtuka pakartotinai perkrovus kompiuterį, turėtumėte patekti į sistemos BIOS. Taip pat dauguma sistemų turi krovimosi meniu, kaip:

Pres F12 for setup

Jei taip yra pas jus, tiesiog paspauskite F12 ir pasirinkite diskasukį, Betkuriuo atveju, jai patekote į nustatymus, nustatykite savo diskasukį į paleisties sarašo viršų. Išsaugokite nustatymus ir perkraukite kompiuterį.

Pradėkite Windows Vista instaliaciją

  1. Įdėkite Windows Vista kompaktinį diską į diskasukį, perkraukite kompiuterį ir leiskite sistemai užsikrauti iš disko. Pasirodžius Press any key to boot from CD or DVD.. užrašui ekrane, spauskite bet kurį klaviaturos mygtuką. Sistema pradės krautis. Sekančiame lange spauskite Next, poto Install now.
  2. Dabar turėtumėte būti "Get important updates for installation" lange. Rekomenduojama (jei šiuo metu turite interneto ryšį) įrašyti visus pateiktus atnaujinimus, kad instaliacija tikrai pavyktu. Kai atnaujinimai bus parsiųsti, spauskite Next.
  3. Dabar bus prašoma įvesti produkto kodą. Kodas turėtu būti ant pakuotės arba ant lipduko kuris dažniausiai buna užklijuotas ant kompiuterio. Įveskite 25 simbolių kodą ir spauskite Next.
  4. Sekančiame lange turėsite patvirtinti kad sutinkate su pateikta licenzija. Pažymėkite kad sutinkate su licenzija ir spauskite Next.
  5. Sekančiame lange bus pateikti pagrindinės instaliacijos parinktys. Pasirinkite "Custom Install". Spauskite Next.
  6. Instaliacija dabar paklaus kur norėtumėte įrašyti Windows Vista. Jūs matysite galimas pasirinkimui particijas. Dabar reikės pasirinkti paleisties particiją (dažniausiai C:). Jei šioje particijoje yra prieš tai įrašyta operacinė sistema, ją reikėtu ištrinti ir sukurti iš naujo. Dabar jei norite galite sukurti papildomas particijas. Prieš tęsdami įsitikinkite kad visos naujos praticijos yra suformatuotos. Kai baigsite spauskite Next.
  7. Nuo čia sekantys langai priklauso nuo jūsų sitemos. Tiesiog sekite lange pateiktais nurodymais.
  8. Kai Windows Vista baigs įrašyti paleidimui reikiamus failus, sistema persikraus du kartus. Neišimkite kompaktinio disko kol sistema nebaigė instaliacijos. Po pirmo persikrovimo, jūs būsite paprašyti įvesti norimą vartotojo vardą bei slaptažodį. Taip pat būsite paprašyti įvesti šią informaciją: laiko ir datos nustatymus bei buvimo vietą. Kai visa informacija bus suvesta sėkmingai sistema persikraus antrą kartą. Kai Vista užsikraus galite išimti kompaktinį diską.

Sveikiname! Instaliacija baigta.