Kaip atlikti svaria Windows 7 instaliacija1

Vilnius 868394922
Vilnius 867879344
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Vilnius 

 adresas tikslinamas;  

                      868394922

                      867879344 

                      860575660 

Kaip atlikti švarią Windows 7 instaliaciją

win7clean1.jpg

Švari Windows 7 instaliacija paprasčiausiai reiškia, kad ją atlikus dings visi failai esantys kietajame diske įskaitaint ir prieš tai buvusią operacinę sistemą. Nesvarbu ar tai buvo Windows XP, Vista, 7 ar Linux.

Po rimtų problemų su Windows 7 ar kita operacine sistema, patartina ištrinti viską iš kietojo disko. Jei turite svarbių duomenų, juos iškelkite į laikmeną ir po Windows perrašymo patikrinkite nuo virusų.

Taip pat prieš perrašymą įsitikinkite kad turite 25 simbolių kodą tinkantį jūsų Windows 7 kopijai.

Pastaba: Jei Windows 7 jau buvo įrašyti perkant kompiuterį, kodas turėtu būti užrašytas ant lipduko, kuris dažniausiai būna užklijuotas nešiojamo kompiuterio dugne arba stacionaraus kompiuterio šone ar viršuje.

Pastaba: Šis gidas parašytas atliekant Windows 7 Ultimate instaliacija, tačiau puikiai tinka ir kitoms Windows 7 versijoms.

Paleiskite Windows 7 instaliaciją iš kompaktinio disko

win7clean2.jpg

Kad pradėtumėte Windows 7 instaliaciją jums reikės ją paleisti iš kompaktinio disko.

Įdėkite kompaktinį diską, perkraukite kompiuterį ir laukite kl ekrane pasirodys užrašas Press any key to boot from CD or DVD.., kaip parodyta paveiksliuke.

Pasirodžius užrašui paspauskite bet kurį klaviatūros mygtuką. Jei nepaspausite, sistema bandys užsikrauti iš sekančio prietaiso.

Pastaba: Jei užrašas nepasirodė ar pasirodė klaida dėl kurios ir bandėte perrašyti Windows7, labai tikėtina, kad jūsu CD/DVD rom nėra pirmas įrenginys paleisties įrenginių saraše.

Pastaba: Jei Windows 7 instaliacija užsikrovė savaime, nieko blogo. Teskite instaliaciją toliau.