Keletas patarimu naujiems kompiuterio vartotojams

Vilnius 868394922
Kaunas 868556330
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontas

 

Pirminis gedimo nustatymas nemokamas!!!
Kompiuterių remontas:

Vilniuje      868394922 

Kaune        868556330

Kaip mus rasti Vilniuje 
Kaip mus rasti Kaune

Patarimai naujokams kaip greičiau išmokti naudotis kompiuteriu

 

Šiais informacinių technologijų laikais labai svarbu turėti bent minimalių kompiuterinių įgūdžių, bei būtina nuolat juos tobulinti. Kiekvienas žmogus yra skirtingas todėl ir mokosi, perima žinias kiekvienas kitaip. Štai keletas patarimų kaip greitai išmokti naudotis kompiuteriu neišeinant iš namų.

 

1 būdas: knygos kompiuterių pradedantiesiems. Iš tikrųjų taip mokytis nėra siūloma neturintiems visiškai jokių žinių apie kompiuterį, nes toks mokymosi būdas gali trukti labai daug laiko.

2 būdas: mokomųjų filmų peržiūra kompiuteriu ar DVD grotuvu. Tai labai geras būdas pradedantiesiems kompiuterio vartotojams. Vaizdinė medžiaga visada veikia geriausiai, nes vizualiai matoma kaip ką reikia daryti. Tai greičiausias būdas išmokti naudotis kompiuterių neišeinat iš namų. Lengvos ir suprantamos pamokos leis tiek pradžiamoksliui tiek jau šiek tiek žinančiam apie kompiuterį pagilinti savo žinias.

 

Žinoma, galima lankyti specialius kompiuterių pradedančiųjų kursus, bet mokydamiesi namuose jūs sutaupysite daug laiko, o turėdami pamokų kursą DVD ar CD diskelyje bet kada galėsite prisiminti tai ką pamiršote ar tiesiog šiaip pagilinti savo žinias. Tokios pamokos yra paruoštos taip, kad kuo greičiau įsisavintute žinias apie kompiuterį, jo sandarą, pagrindines dalis, bei naudojimąsi.

 

Internete taip pat galite rasti daug patarimų apie naudojimąsi kompiuteriu, apie iškylančias problemas ir kaip jas reikėtų spręsti. Tiesiog pasinaudokite paieškos sistemomis, socialiniais tinklapiais, interneto dienoraščiais ir forumais ir atrasite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, tiek kompiuterinius, tiek ir gyvenimiškus.