Kas yra UPS?

Vilnius 868394922
Kaunas 868556330
Kompiuterių remontas

Nemokamos antivirusinės

Forumas

Windows Instaliavimas

Naudoti kompiuteriai

Stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontas

 

Pirminis gedimo nustatymas nemokamas!!!
Kompiuterių remontas:

Vilniuje      868394922 

Kaune        868556330

Kaip mus rasti Vilniuje 
Kaip mus rasti Kaune

Kas yra UPS?

ups.jpg

Uninterruptible power supply (UPS, nenutraukiamas srovės šaltinis) yra naudojamas kaip atsarginis srovės šaltinis, jei kartais dingtų elektra. Dingus elektrai jis kurį laiką palaiko maitinimą kompiuteriui bei monitoriui ir kitiems prie jo prijungtiems irenginiams.

Svarbūs faktai apie UPS:

Nepriklausomai nuo to, kad UPS naudojamas kaip atsarginis srovės šaltinis, jis taip pat naudojamas kaip srovės lygintojas. Dažnai dėl pasikartojančių elektros srovės šuolių pagenda įvairios kompiuterio dalys.

Nors šis įrenginys yra nebūtinas tačiau rekomenduojamas, ypač jei elektros šaltinis yra nestabilus.

Populiarūs UPS gamintojai:

APC, Belkin, Cyberpower, Tripp Lite, Ultra.

UPS aprašymas:

Nenutraukiamas srovės šaltinis stovi tarp elektros lizdo ir kompiuterio. Kitaip tariant, maitinimas pirmiausia ateina į UPS ir tik tada pasiekia kompiuterį.

UPS prietaisai būnai įvairių dydžių bei formų. Pritaikyti statyti ant grindų, šalia kompiuterio. Šie įrenginiai yra sunkūs dėl baterijos esančios viduje.

Viena ar daugiau baterijų esančių prietaiso viduje tiekia energiją kompiuteriui sutrikus pagrindiniam energijos tiekimui. Baterijos yra pakraunamos ar pakeičiamos jei nustoja dirbti.

Dažniausiai UPS priekyje yra mygtukas įjungiantis prietaisą. Kartais UPS turi keletą papildomų mygtukų, atliekančių atitinkamas funkcijas. UPS su didesnės talpos baterijomis priekyje taip pat turi LCD ekraną, kuriame rodoma ar baterija yra įkrauta bei kiek energijos yra naudojama.